O firmie

Badania psychotechniczne kierowców we Wrocławiu – O firmie Rana Med

Rana Med – orzecznictwo psychologiczne

Nasza pracownia psychotechniczna mieści się w centrum Wrocławia i oferuje usługi diagnostyki psychologicznej dla mieszkańców tego miasta oraz okolic. Specjalizujemy się w diagnostyce psychologicznej związanej z orzecznictwem psychologicznym, skupiając się zwłaszcza na badaniach kierowców-instruktorów, egzaminatorów, kierowców zawodowych, operatorów maszyn oraz przedstawicieli innych zawodów. Przeprowadzamy te badania na podstawie skierowania wystawionego przez lekarza medycyny pracy.

Nasi doświadczeni psycholodzy są wyposażeni w odpowiednie kwalifikacje, a także posiadają niezbędne doświadczenie, co stanowi solidną podstawę naszych usług. Dysponujemy również specjalistycznym sprzętem ułatwiającym proces badania.

Staramy się maksymalnie zminimalizować stres związany z wizytą w naszej placówce, zdając sobie sprawę z tego, że może to być trudne dla naszych klientów. Naszym celem jest zapewnienie przyjaznej atmosfery podczas badań. Dodatkowo, starannie dobieramy terminy badań, starając się dopasować się do grafiku naszych klientów.

Nasze usługi cechuje wysoka jakość, a nasza praca opiera się na kompleksowym, szybkim i rzetelnym podejściu do każdego klienta.

Współpraca: Kam-Med